Центр єврейської освіти України продовжує серію вебінарів, присвячених 80-м роковинам трагедії в Бабиному Яру. Вони є частиною проєктів, підготовлених та проведених громадянським суспільством України до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру без участі держави та не пов’язаних з російськими планами мемориалізації Бабиного Яру. Заключний вебінар буде присвячений Концепції комплексного розвитку (меморіалізації) Бабиного Яру з розширенням меж…
Читать дальше
Перший меморіальний проєкт з групи громадських Ініциатив до 80-річчя початку масових розстрілів у Бабиному Ярі відбувся щу у травні поточного року. Со-спонсором цього проєкту виступив Ваад України. Він є частиною проєктів, підготовлених та проведених громадянським суспільством України до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру без участі держави та не пов’язаних з російськими планами мемориалізації Бабиного Яру.…
Читать дальше
Центр єврейської освіти України продовжує серію вебінарів, присвячених 80-м роковинам трагедії в Бабиному Яру. Вони є частиною проєктів, підготовлених та проведених громадянським суспільством України до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру без участі держави та не пов’язаних з російськими планами мемориалізації Бабиного Яру. Наступний вебінар присвячений питанню «Що таке якісно організований візит до місця пам’яті або…
Читать дальше
Бібліотека ім. Ошера Шварцмана провела онлайн презентацію виставки «Втрачене життя. Пам’ять». Це один з проєктів, підготовлених та проведених громадянським суспільством України до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру без участі держави та не пов’язаних з російськими планами мемориалізації Бабиного Яру. 29 вересня у бібліотеці ім. Ошера Шварцмана розпочала роботу експозиція «Втрачене життя. Пам’ять», що присвячена 80-річчю…
Читать дальше
Традиційна освітня програма Національного центру Олександра Довженка – Культурфільм – цього року звертається до 80-ї річниці перших розстрілів у Бабиному Яру. Програма є частиною проєктів, підготовлених та проведених громадянським суспільством України до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру без участі держави та не пов’язаних з російськими планами мемориалізації Бабиного Яру. Бабин Яр — місце масової страти…
Читать дальше
30 вересня у Національному історико-меморіальному заповіднику «Бабин Яр» відбувся музично-поетичний перфоманс, поставлений американським та українським театральним режисером Олегом Ліпциним. Він є частиною проєктів, підготовлених та проведених громадянським суспільством України до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру без участі держави та не пов’язаних з російськими планами мемориалізації Бабиного Яру. В основі перфомансу – вірші з поетичної збірки…
Читать дальше
В Україні вшановують пам’ять загиблих 80 років тому у Бабиному Яру. Телемарафон на каналі Еспресо є частиною проєктів, підготовлених та проведених громадянським суспільством України до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру без участі держави та не пов’язаних з російськими планами мемориалізації Бабиного Яру. — Чому сталася трагедія? — Зіткнення тоталітарних ідеологій: нацистської та комуністичної. — 80-ті…
Читать дальше
До вшанування 80-річчя трагедії Бабиного Яру готується до друку спецвипуск літературно-публіцистичного альманаху «Єгупець». Він є частиною проєктів, підготовлених та проведених громадянським суспільством України до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру без участі держави та не пов’язаних з російськими планами мемориалізації Бабиного Яру. У 31 номері альманаху будуть видрукувані відповіді провідних інтелектуалів про трагедію Бабиного Яру. Серед…
Читать дальше
Біля будівлі Поштамту у Києві відкрили виставку з 15 стендів до 80-х роковин вбивств у Бабиному Яру. Ознайомитися з нею може кожен охочий. Експозиція триватиме місяць. Відвідувачі можуть дізнатися не лише про трагедію у Бабиному Яру, але і про те, що їй передувало і зробило можливою. Концепція виставки відкидає радянські наративи. Про це для Суспільне…
Читать дальше
29 вересня свідома українська та єврейська спільноти вшановують пам’ять жертв Бабиного Яру – 80-ті роковини страшної кривавої трагедії, яка сталася у роки Другої Світової війни в самому серці українських теренів – у місті Києві. Саме тому на базі Кам’янець-Подільського національний університету імені Івана Огієнка за сприяння міського осередку політичної партії Європейська Солідарність – Кам’янець-Подільський та…
Читать дальше