ЗВЕРНЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЄВРЕЇВ ДО ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНИ

Меморіальний музей пам’яті жертв Бабиного Яру

ЗВЕРНЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЄВРЕЇВ ДО ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНИ

Ми, українські євреї, ті, хто ототожнює себе з демократичним європейським майбутнім України, хто пліч-о-пліч із побратимами з інших етносів впродовж 30 років незалежності підтримував прагнення України до демократії та справедливості, розбудовував і захищав Україну на майданах, на фронті проти російської аґресії, у волонтерському русі та у громадському просторі (морально, матеріально й особистою участю), звертаємося до всіх небайдужих громадян та організацій, членами яких вони є, із закликом підтримати український проект комплексної меморіалізації Бабиного Яру, розроблений українськими істориками за дорученням Кабінету міністрів України. Не можна допустити, щоб десятки тисяч єврейських та неєврейських жертв Бабиного Яру навіть через 80 років після страшної смерті стали заручниками й знаряддям російської пропаганди проти України.

Зараз на території Бабиного Яру та його околиць існує понад 30 пам’ятних і меморіальних знаків, які, на жаль, досі не поєднані у спільний меморіальний простір. Попри це, у свідомості пересічних пострадянських громадян та у широкому міжнародному загалі пам’ять Бабиного Яру залишається нібито майже ніяк не відзначеною. На жаль, Україна за роки незалежності не спромоглася серед іншого гідно вшанувати пам’ять десятків тисяч своїх закатованих співгромадян-євреїв і не євреїв. А відсутність меморіального простору та належного музейного центру лише підсилює відчуття державної безпорадності.

Така слабкість є відбитком загальної недостатньої уваги держави до становлення української політики пам’яті – важливої складової існування та сприйняття України як дійсно самостійної й незалежної держави, що вкорінена у світову історію, а не є випадковим уламком російсько-радянської імперії, який ласкою або силою можна й треба повернути назад. Саме тому ми і звертаємось із цим закликом не до влади, а до громадянського суспільства, яке, на наше переконання, є надійнішим чинником цивілізованого майбутнього України.

Від самого початку державної незалежності України ми спостерігаємо, як передусім Росія, а також деякі інші країни намагаються стати арбітрами у нашій історії, питаннях української політики пам’яті. Подібне втручання у внутрішні справи України неприпустиме, бо це призвело б до загрози втрати Україною своєї державної суб’єктності.

На цьому тлі поява двох окремих проектів меморіалізації Бабиного Яру – українського та російського – стала потужним чинником продовження ідеологічного протистояння старої – євразійської, постімперської позиції та нової – української, проєвропейської. Саме тому ми неприємно здивовані відкритою підтримкою, яку надав чинний президент України Володимир Зеленський саме російському проекту.

Цей проект запропоновано та фінансується російськими мільярдерами, при цьому нав’язливо підкреслюється їхнє єврейське походження. Також педалюється те, що вони є уродженцями України, останнім часом їх навіть називають «українсько-єврейськими» (а чому б не британськими – за місцем нинішнього проживання одного з них). Таким чином старанно маскується факт їхньої абсолютної афільованості з Росією і особисто з Путіним.

Поява російського проекту була розіграна як улюблена путінськими пропагандистами «многоходовочка», аби загнати Україну у цугцванґ –  певний стан «мовою» шахів, коли кожен хід веде до погіршення ситуації й програшу. Якщо цей проект буде втілено, це не лише продемонструє всьому світові, що Україна нібито нездатна гідно вшанувати пам’ять єврейських і не єврейських жертв Другої світової війни, а сам проект стане потужним знаряддям російської пропаганди, що намагається представити українців як радикальних націоналістів та антисемітів. Якщо ж ні – це буде подано як «доказ антисемітизму» України, яка не дозволила вшанувати пам’ять жертв Голокосту. Тому поява й втілення українського, державного проекту при підтримці українського громадянського суспільства ламає цю путінську гру.

Суттєві відмінності двох проектів не є тільки проявами принципових відмінностей української та російської політик пам’яті чи різними поглядами російських та українських істориків на трагічні події минулих сторіч, зокрема двадцятого. Лише один, але гострий приклад цієї різниці: попри декларації щодо збереження пам’яті про загиблих євреїв, російський проект планує будівництво музею саме на місці зруйнованих в радянські часи єврейського та караїмського цвинтарів. Український проект, на відміну від російського, дуже делікатно ставиться до питань єврейської релігії та традиції. Він категорично заперечує можливість будівництва на місцях поховань, розстрілів і спалення останків закатованих людей. В цьому проявляється дієва українська повага до одного з наріжних каменів юдейської традиції.

Звертаючись до громадянського суспільства, ми, українські євреї, закликаємо сприймати Голокост і зокрема трагедію Бабиного Яру не лише єврейськими трагедіями, але частинами української історії та української політики пам’яті, як Голодомор і депортація кримських татар, сталінські репресії 1920-1950-х років. Ми добре пам’ятаємо, що наприкінці тоталітарного терміну нашої спільної історії та на початку відродження національно-демократичних рухів українців і євреїв у середині минулого сторіччя, саме Бабин Яр став тим місцем, де зустрілися активісти згаданих вище рухів і знайшли спільну мову. Координація дій та союзницьке об’єднання єврейського руху з українським національно-демократичним і правозахисним рухами стали символами кінця комуністичної імперії.

Для нас боротьба за належне вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру є актом сумління і, водночас, національним і громадянським обов’язком. Ми вважаємо, що саме український проект меморіалізації Бабиного Яру, який поєднує вшанування жертв Голокосту з іншими, неєврейськими жертвами, включає пам’ять про єврейську трагедію в суцільний історичний контекст і робить її невід’ємною часткою загальноукраїнської історичної пам’яті, має бути втілений у цьому трагічному просторі.

Шановні українські євреї!

У якій країні ви б не жили, якщо у вас, хоч би частково, присутнє самоусвідомлення себе українськими євреями, ви можете приєднатися до цього Звернення, якщо заповните форму, яка додається до цього  листа:

ФОРМА ЗБОРУ ПІДПИСІВ

Підписи:

1 Ігор Аврущенко Ізраїль
2 Галина Акерман Франція
3 Самуіл Акерман Франція
4 Олена Андронатій Україна
5 Наталія Бакуліна Україна
6 Марк Бєлорусець Україна
7 Леонід Белянський Україна
8 Меєр Бірман США
9 Сіма Бірман США
10 Валерія Богуславська Україна
11 Євгенія Богуславська Україна
12 Володимир Бойко Ізраїль
13 Ірина Бойко Ізраїль
14 Регіна Брагіна Ізраїль
15 Людмила Брагінська Україна
16 Борис Брікер США
17 Роман Бронфман Ізраїль
18 Петро Бульковштейн Ізраїль
19 Леонід Вайденфельд Україна
20 Віра Вайсберг Німеччина
21 Матвій Вайсберг Україна
22 Михайло Ваксман Україна
23 Леонід Варенгаупт Україна
24 Михайло Вейсберг Україна
25 Олександр Верхман Україна
26 Ігор Винокуров Україна
27 Анатолій Вишевський Чехія
28 Ілля Вишевський США
29 Марат Вишневий Україна
30 Карл Волох Україна-Ізраїль
31 Вікторія Гаркаві США
32 Тетяна Гельфер США
33 Галина Герцік Ізраїль
34 Григорій Гінчерман США
35 Олександр Гінчерман США
36 Михайло Гершензон Україна
37 Семен Глузман Україна
38 Леонід Гольберг Україна
39 Роза Гольденберг США
40 Юхим Гольденберг США
41 Павло Гольдін Україна
42 Ігор Гольфман Україна
43 Максим Гон Україна
44 Георгій Готсдінер Ізраїль
45 Вікторія Гофштейн Ізраїль
46 Даніїл Гребень Україна
47 Євген Гребень Україна
48 Сергій Гребень Україна
49 Ілля Грутман Німеччина
50 Олена Гудім Україна
51 Леонід Гурвіц США
52 Ада Даль Україна
53 Олена Дамбінова Ізраїль
54 Олексій Дармодехін Україна
55 Анатолій Дермайнер Ізраїль
56 Ганна Дермайнер Ізраїль
57 Алла Джейкобсон США
58 Бенджамін Джейкобсон США
59 Олена Добровинська Німеччина
60 Генадій Добровинський Німеччина
61 Анна Додзюк Польща
62 Олена Дубовенко США
63 Георгій Духовичний Україна
64 Олександр Єлісаветський Україна
65 Алла Заманська Україна
66 Олена Заславська Україна
67 Олексій Заславський Україна
68 Борис Захаров Україна
69 Євген Захаров Україна
70 Ірма Землеруб Ізраїль
71 Йосиф Зісельс Україна
72 Давид Калеко Україна
73 Тетяна Каспер Україна
74 Гета Квят Ізраїль
75 Ігор Керезь Україна
76 Борис Кімельфельд Ізраїль
77 Дмитро Кімельфельд Ізраїль
78 Ірина Климова Україна
79 Дмитро Кляйн Німеччина
80 Олена Кляйн Німеччина
81 рав Іцхак Козлов Україна
82 рав Моше Колєснік Україна
83 Алла Коломієць Україна
84 Віра Комська Ізраїль
85 Юрій Корогодський Україна
86 Херард фон Коутен Нідерланди
87 Кіра Крейдерман Україна
88 Аліна Лабізон США
89 Олександр Лабізон США
90 Віктор Левін Ізраїль
91 Марк Левін Ізраїль
92 Сергій Лейвіков Україна
93 Людмила Лелчитська США
94 Світлана Лещинська Ізраїль
95 Анатолій Лещинський Ізраїль
96 Даніель Лещінський Ізраїль
97 Дмитро Лещинський Ізраїль
98 Ольга Лімонова Україна
99 Рафаїл Літвін Україна
100 В’ячеслав Ліхачов Україна
101 Тимур Литовченко Україна
102 Жанна Литовченко Україна
103 Єфім Меламед Україна
104 Броніслав Міцель США
105 Маргаріта Міцель США
106 Михайло Міцель США
107 Ізабела Мирошник США
108 Олег Мирошник США
109 Олександр Мирошник США
110 Євген Монастирський Україна
111 Олександр Назар Україна
112 Віталій Нахманович Україна
113 Галина Нахманович Україна
114 Ганна Некрасова Україна
115 Майкл Ногін США
116 Ольга Ногіна США
117 Михайло Ордовский Россия
118 Григорій Палант США
119 Ольга Палант США
120 Ірина Палатник США
121 Михайло Палатник США
122 Олександр Пасхавер США
123 Йоханан Петровський-Штерн США
124 Анатолій Подольський Україна
125 Володимир Покидайло Україна
126 Віталий Портников Україна
127 Андрій Семенов Німеччина
128 Катерина Рапай Украина
129 Ростислав Розенберг Німеччина
130 Аркадій Ромм Україна
131 Едуард Рубен Ізраїль
132 Ольга Рубен Ізраїль
133 Олег Сінельников Україна
134 Олена Сіндеєва Росія
135 Людмила Сокольська Німеччина
136 Олександра Соміш Україна
137 Роман Спектор Росія
138 Ганна Степанова Ізраїль
139 Олександра Супряженко Україна
140 Сергій Тихий Україна
141 Валентина Томіліна Ізраїль
142 Алла Тульчинська США
143 Юхим Тульчинський США
144 Броніслав Тутельман Україна
145 Євген Фарбер Ізраїль
146 Артем Федорчук Ізраїль
147 Вадим Фельдман США
148 Лев Філіпов Канада
149 Ієхіель Фішзон Ізраїль
150 Мір’ям Фішзон Ізраїль
151 Артур Фредекінд Німеччина
152 Натан Хазін Україна
153 Галина Хараз Ізраїль
154 Людмила Херсонська Україна
155 Борис Херсонський Україна
156 Володимир Цаур США
157 Сергій Черепанов Україна
158 Ашер Йосиф Черкаський Україна
159 Велвл Чернін Ізраїль
160 Євген Швєдков Україна
161 Володимир Шнітер США
162 Лариса Шнітер США
163 Алла Шпіцбург США
164 Борис Штівельман Ізраїль
165 Ернст Шульман Ізраїль
166 Інна Шульман Ізраїль
167 Марат Янкулін Німеччина
168 Марина Захарова Україна
169 Софія Перлін США
170 Ріва Фукс Ізраїль
171 Ендрю Андерсен Канада
172 Вікторія Барановська Німеччина
173 Генадій Бойко Україна
174 Ірина Вайман Бельгія
175 Едуард Волошин Україна
176 Роман Гардашук Україна
177 Григорій Гейбер Ізраїль
178 Алік Гомельський Канада
179 Ілля Гребень Україна
180 Михайло Гутман Україна
181 Олена Гутман Україна
182 Алекс Драчук Ізраїль
183 Лілія Дубинська Україна
184 Дмитро Ейдельштейн Україна
185 Аркадій Заславський Україна
186 А. Зінченко США
187 Наталія Зубкова США
188 Яна Каган Ізраїль
189 Володимир Камінський США
190 Олена Кіріна Ізраїль
191 Олег Кривицький Україна
192 Еміль Крупник Україна
193 Дора Лорен США
194 Євгенія Левченко (Лидерман) США
195 Інна Лисяна Україна
196 Вадим Локтєв Україна
197 Ілля Лопатинський Україна
198 Аріель Лотоцький Ізраїль
199 А. Лоскутов Україна
200 Віктор Мазураш Україна
201 Люда Маклер Ізраїль
202 Юрій Марьямов США
203 Йосип Мільштейн Україна
204 Михайло Назаренко Україна
205 Анна Невзліна Ізраїль
206 Леон Нугер США
207 Богдан Нюнькін Україна
208 Андрій Оленчик Україна
209 Ярослав Петраковський Україна
210 Світлана Піддубна Україна
211 Костянтин Попандопуло Україна
212 Олена Пригова США
213 Яна Ратман США
214 Євген Реутт Ізраїль
215 Сергій Рябченко Україна
216 Юлія Скубій Україна
217 Михайло Соболєв Україна
218 Марина Солодка Україна
219 Михайло Сорокін Україна
220 Ольга Сташенко Україна
221 Вікторія Таранова Канада
222 Тетяна Тіщенко Україна
223 Влада Ткач Німеччина
224 Тетяна Файнгольд Україна-Ізраїль
225 Павло Фердман Україна
226 Хаім Фрідланд Канада
227 Алон Харат Ізраїль
228 Артем Черкашин Україна
229 Віктор Черкашин Україна
230 Анастасія Черкашина Україна
231 Вероніка Черкашина Німеччина
232 Єва Черкашина Україна
233 Суламіта Черкашина Україна
234 Борис Черний Франція
235 Наталія Шагалова Україна
236 Олег Шилюк Україна
237 Ганна Шустіна Україна
238 Ярослав Юрчишин Україна
239 Володимир Ящук Україна
240 Євген Ігнатович Україна
241 Сергій Овчарук Велика Британія
242 Марк Зельдин Україна
243 Альберт Городницкий Ізраїль
244 Наталія Бедь Україна
245 Сергій Верютін Україна
246 Євген Вілінський Україна
247 Олександр Галкін Україна
248 Олена Гарбуз Україна
249 Юрій Гельфат Україна
250 Юлія Гершунська США
251 Леонора Гохлернер Україна
252 Вадим Гуторов Україна
253 Валерій Даніленко Україна
254 Борис Зобін Ізраїль
255 Аліна Зобіна Ізраїль
256 Євген Ігнатович Україна
257 Тетяна Капінус Україна
258 Станіслав Карлін Україна
259 Вадим Котляр Україна
260 Борис Крупко Ізраїль
261 Розалия Крупко Ізраїль
262 Марія Кучеренко Україна
263 Ілля Лінков Україна
264 Неллі Максимчук Україна
265 Валерій Марченко Україна
266 Володимир Недокіс Україна
267 Яків Перепел Ізраїль
269 В. Прилукін Україна
270 Алекс Розман Ізраїль
271 Вадим Розой Ізраїль
272 Ольга Сімонова Україна
273 Богдан Слабий США
274 Станіслав Степанчук Україна
275 В. Сухоцький Україна
276 Мария Терехова Ізраїль
277 В. Халін США
277 Наталія Бабенко Україна
278 Олег Бабенко Україна
279 Микола Бєников Ізраїль
280 Анна Ганнопольська Ізраїль
281 Ірена Горлінська Україна
282 Олександр Железняк Україна
283 Ганна Iсаров Ізраїль
284 Давид Крученицький Ізраїль
285 Олена Лебедєва Україна
286 Анна Ленчовська Україна
287 Юрій Любарський Ізраїль
288 Олександр Марховський Ізраїль
289 Борис Немировський Німеччина
290 Василь Олексюк Ізраїль
291 Давид Резницький Україна
292 Вадим Соколов Ізраїль
293 Сергій Усенко Україна
294 Олена Бродська Україна
295 Володимир Вайнер Ізраїль
296 Григорій Гейбер  Ізраїль
297 Сергій Голубовський Україна
298 Галина Горенко Україна
299 Варвара Дерев‘янко Ізраїль
300 Олександр Дуднік  Україна
301 Олександр Єременко США
302 Наталія Зузук  Франція
303 Олександр Кононов Німеччина
304 Мила Ландау США
305 Світлана Мириленко  Україна
306 Інна Нестеренко Ізраїль
307 Валентина Панчук Україна
308 Артем Поляк Україна-Польща
309 Ірина Ричкова Німеччина
310 Дмитро Соболєв  Україна-Німеччина
311 Євген Сурдутович США
312 Еліягу Тригуб Ізраїль
313 Олександр Тягло США
314 Ілля Шпільський Україна
315 Ася Шумяцька Україна
316 Віктор Перебенесюк  Україна
317 Людмила Гридіна  Україна
318 Лора Білоус  Україна
319 Виктор Фурман Ізраїль
320 Дмитро Юрінов Україна
321 Яков Гершкович  Україна
322 Людмила Сасіна-Файнштейн Україна-США
323 Єлізавета Матюшенко Україна
324 Дана Пінчевська Україна
325 Юрій Шанайда Україна
326 Вадим Алцкан США
327 Ольга Венгер Україна
328 Юлія Гомберг Україна
329 О. Пойлішер США
330 Михайло Ратинський Ізраїль
331 Абрам Торпусман Ізраїль
332 Артем Крайс США
333 Річардас Москус Литва
334 Іваненко Володимир  Україна
335 Фішель Гдалия  США

Публікація у газеті «День»

 

Додалися наступні підписи:

336 Михайло Абрамович (Німеччина)
337 Сергій Авраменко (Україна)
338 Світлана Авринська (Україна)
339 Яніна Ажищева (Україна)
340 Руслан Александрук (Україна)
341 Гліб Алексін (Україна)
342 Олександра Алещенко (Україна)
343 Олексій Алєксєєв (Україна)
344 Василь Альба (Україна)
345 Ірина Амира (Україна)
346 Анна Андрес (Україна)
347 Олександра Андрієвська (Україна)
348 Владислав Андрійко (Україна)
349 Вікторія Андрійчук (Україна)
350 Іван Андрусяк (Україна)
351 Анна Андрух (Україна)
352 Надія Антонова (Україна)
353 Мирослава Антонович (Україна)
354 Віра Арестова (Україна)
355 Василь Артус (Україна)
356 Ангеліна Атаманчук (Україна)
357 Наталія Афанасьєва (Україна)
358 Анатолій Ахутін (Україна)
359 Марина Аширова (Україна)
360 Богдан Бабак (Україна)
361 Володимир Бабак (Україна)
362 Олексій Бабенко (Україна)
363 Тетяна Бабенко (Україна)
364 Анатолій Бабинський (Україна)
365 Ірена Бабич (Україна)
366 Костянтин Багненко (Україна)
367 Юлія Багненко (Україна)
368 Анна Багряна (Україна)
369 Тетяна Байдачна (Україна)
370 Світлана Бакарджиєва (Україна)
371 Сергій Балабанов (Україна)
372 Ганна Балакир (Україна)
373 Іван Балацький (Україна)
374 Вікторія Балесна (Україна)
375 Євген Баран (Україна)
376 Ольга Барановська (Україна)
377 Світлана Баранюк (Україна)
378 Світлана Барвінченко (Україна)
379 Надія Баріда (Україна)
380 Анатолій Бахур (Україна)
381 Петро Бевза (Україна)
382 Ілля Бедко (Україна)
383 Наталія Бедь (Україна)
384 Тамара Безсмольна (Україна)
385 Микола Безуглий (Україна)
386 Марк Бейгельзімер (Україна)
387 Ірина Белічко (Україна)
388 Марина Береговая (Україна)
389 Єгор Бережний (Україна)
390 Олександр Бернацький (Україна)
391 Богдан Бідак (Україна)
392 Артем Білик (Україна)
393 тетяна Білінська (Україна)
394 Ірина Білоус (Україна)
395 Олег Більський (Україна)
396 Веніамін Білявський (Україна)
397 Володимир Білявський (Україна)
398 Володимир Бірчак (Україна)
399 Юлія Бірючок (Україна)
400 Поліна Блащук (Україна)
401 Анатолій Блух (Україна)
402 Тетяна Бобрович (Україна)
403 Наталія Бобровська (Україна)
404 Володимир Богданов (Україна)
405 Наталія Богма (Україна)
406 Данило Бойко (Україна)
407 Олег Бойко (Україна)
408 Марія Болюх (Україна)
409 Іванна Боляк (Україна)
410 Владислав Бондар (Україна)
411 Володимир Бондар (Україна)
412 Петро Бондарчук (Україна)
413 Наталія Борзова (Україна)
414 Людмила Борисенко (Україна)
415 Євгенія Борисова (Україна)
416 Анна Боровицька (Україна)
417 Любов Борщевська (Україна)
418 Олександр Бочечка (Україна)
419 Любов Бояркіна (Україна)
420 Юрій Бравчук (Україна)
421 Світлана Бранделіс (Україна)
422 Оксана Браунер (Україна)
423 Тарас Бринський (Україна)
424 Ілля Бронштейн (Україна)
425 Олександр Брустінов (Україна)
426 Олена Будах (Україна)
427 Лариса Букрєєва (Україна)
428 Володимир Булгаков (Україна)
429 Оксана Булгакова (Україна)
430 Наталія Бурачек (Україна)
431 Тарас Бургун (Україна)
432 Віктор Буренков (Україна)
433 Юрій Бурсевич (Україна)
434 Галина Бутковська (Україна)
435 Марина Бух (Німеччина)
436 Вадим Буцик (Україна)
437 Ірина Вавилова (Україна)
438 Олена Вакуленко (Україна)
439 Сергій Вакуленко (Україна)
440 Анастасія Васюра (Україна)
441 Ганна Васюра (Україна)
442 Артем Вашкевич (Україна)
443 Галина Вдовиченко (Україна)
444 Анатолій Величенко (Україна)
445 Лідія Величко (Україна)
446 Людмила Величко (Україна)
447 Ольга Венгерук (Україна)
448 Олена Вендт (Україна)
449 Роман Верба (Україна)
450 Інна Вербіцька (Україна)
451 Богдана Верстак (Україна)
452 Світлана Вертелецька (Україна)
453 Ігор Вертепа (Україна)
454 Олексій Виноградов (Україна)
455 Юрій Виноградов (Україна)
456 Костянтин Висоцький (Україна)
457 Володимир Вівчар (Україна)
458 Артем Вікленко (Україна)
459 Елеонора Вітрова (Україна)
460 Ольга Власова (Україна)
461 Олена Власова (Україна)
462 Олена Власюк (Україна)
463 Дар’я Вовк (Україна)
464 Андрій Вога (Україна)
465 Тетяна Воінкова (Україна)
466 Іван Войнович (Україна)
467 Ольга Волга (Україна)
468 Наталя Волинська (Україна)
469 Андрій Волков ((Україна)
470 Влад Волков (Україна)
471 Лариса Воловик (Україна)
472 Анатолій Волосовський (Україна)
473 Володимир Волощук (Україна)
474 Євген Вольнов (Україна)
475 Микола Воробей (Україна)
476 Дмитро Воронцов (Україна)
477 Олександр Воронюк (Україна)
478 Тамара Вронська (Україна)
479 Володимир В’ятрович (Україна)
480 Наталія Габорець (Україна)
481 Тарас Габрель (Україна)
482 Ігор Габрієль (Україна)
483 Ірина Гавінська (Україна)
484 Ірина Гавриленко (Україна)
485 Ігор Гаврилюк (Україна)
486 Ольга Гавриляк (Україна)
487 Євген Гавриш (Україна)
488 Володимир Гагарін (Україна)
489 Мирослав Гай (Україна)
490 Богдан Гайдамака (Україна)
491 Анастасія Гайдукевич-Качуро (Україна)
492 Юрій Галкін (Україна)
493 Ольга Гамерська (Україна)
494 Тетяна Ганжа (Україна)
495 Олег Гапон (Україна)
496 Тетяна Гапоненко (Україна)
497 Сергій Гарастович (Україна)
498 Тамара Гарастович (Україна)
499 Ігор Гармаш (Україна)
500 Наталя Гасюк (Україна)
501 Олена Гатченко (Україна)
502 Віталій Гедз (Україна)
503 Андрій Гелитович (Україна)
504 Дмитро Гельгар (Україна)
505 Наталя Герасим (Україна)
506 Ольга Герасименко (Україна)
507 Ірина Герасимчук (Україна)
508 Михайло Гершензон (Україна)
509 Павло Гінтов (Україна)
510 Дмитро Гіренко (Україна)
511 Уляна Глинчак (Україна)
512 Вікторія Гловацька (Україна)
513 Георгій Глушков (Україна)
514 Марія Гнатушок (Україна)
515 Юрій Гнатюк (Україна)
516 вікторія Годлевська (Україна)
517 Наталія Годована (Україна)
518 Максим Голіней (Україна)
519 Олександр Голобородько (Україна)
520 Сергій Головко (Україна)
521 Юрій Головко (Україна)
522 Оксана Головська (Україна)
523 Ігор Голубєв (Україна)
524 Федір Голубчиков (Україна)
525 Олена Гонтар (Україна)
526 Андрій Гонтовий (Україна)
527 Ігор Гончаренко (Україна)
528 Вадим Гончаров (Україна)
529 Леся Гордійчук (Україна)
530 Юлія Гордійчук (Україна)
531 Олексій Гордін (Україна)
532 Наталія Горіна (Україна)
533 Ганна Горішна (Україна)
534 Юлія Городчаніна (Україна)
535 Юрій Горох (Україна)
536 Юрій Горщук (Україна)
537 Сергій Грабовський (Україна)
538 Тетяна Грагат (Україна)
539 Віктор Гребенник (Україна)
540 Сергій Гребенюк (Україна)
541 Соломія Гребеняк (Україна)
542 Світлана Гриза (Україна)
543 Ольга Гриненко (Україна)
544 Богдан Грицай (Україна)
545 Андрій Гриценко (Україна)
546 Ярося Гришко (Україна)
547 Світлана Грищенко (Україна)
548 Аліна Грудзинська (Україна)
549 Людмила Груздева (Україна)
550 Марина Губа (Україна)
551 Людмила Губіанурі (Україна)
552 Віктор Гудь (Україна)
553 Таня Гужва (Україна)
554 Андрій Гуменюк (Україна)
555 Руслан Гупаленко (Україна)
556 Юрій Гуснай (Україна)
557 Валентин Гутник (Україна)
558 Михайло Гутор (Україна)
559 Петро Гуцал (Україна)
560 Оксана Ґедзь (Україна)
561 Володимир Давиденко (Україна)
562 Тетяна Давиденко (Україна)
563 Данило Данилейко (Україна)
564 Віктор Даниленко (Україна)
565 Олександр Данилюк (Україна)
566 Тарас Данилюк (Україна)
567 Наталія Данченко (Україна)
568 Лілія Дворецька (Україна)
569 Марина Дегтярьова (Україна)
570 Олексій Дейкун (Україна)
571 Віталій Дейнеко (Україна)
572 Антон Демешко (Україна)
573 Катерина Демчук (Україна)
574 Денис Дем’яненко (Україна)
575 Тарас Дем’янчук (Україна)
576 Тетяна Дендюк (Україна)
577 Борис Денисевич (Україна)
578 Орест Денисенко (Україна)
579 Андрій Дергільов (Україна)
580 Юрій Дерев’янко (Україна)
581 Надія Дереш (Україна)
582 Алла Деркач (Україна)
583 Олександр Деркач (Україна)
584 Дмитро Десятерик (Україна)
585 Сергій Джунь (Україна)
586 Вікторія Джус (Україна)
587 Уляна Дзера (Україна)
588 Олександр Дзюба (Україна)
589 Тетяна Дзядевич (Україна)
590 Олександр Димніч (Україна)
591 Миколай Диренко (Україна)
592 Володимир Діденко (Україна)
593 Наталія Діденко (Україна)
594 Олеся Діденко (Україна)
595 Тетяна Діденко (Україна)
596 Петро Дмитрик (Україна)
597 Інна Дмитрук (Україна)
598 Орест Довгань (Україна)
599 Світлана Довгань (Україна)
600 Олександр Довгінка (Україна)
601 Ігор Дойжа (Україна)
602 Світлана Домашовець (Україна)
603 Наталя Дорошенко (Україна)
604 Наталія Доценко (Україна)
605 Тетяна Драгобрат (Україна)
606 Віктор Дриганець (Україна)
607 Тарас Друм (Україна)
608 Ярослав Дубович (Україна)
609 Артем Дудка (Україна)
610 Оксана Дума (Україна)
611 Володимир Дутко (Україна)
612 Олександр Душман (Україна)
613 Ольга Дьома (Україна)
614 Людмила Дюдя (Україна)
615 Аліна Дядик (Україна)
616 Віктор Дядик (Україна)
617 Максим Дядик (Україна)
618 Олександр Дяченко (Україна)
619 Тетяна Дяченко (Україна)
620 Юлія Ейхофер (Німеччина)
621 Ольга Євдокимова (Україна)
622 Галина Євдокимчик (Україна)
623 Євгенія Євдоха (Україна)
624 Наталія Євтушенко (Україна)
625 Марина Євтушок (Україна)
626 Ольга Єгорова (Україна)
627 Денис Ємельяненко (Україна)
628 Андріана Ємчук (Україна)
629 Мар’яна Єременко (Україна)
630 Сергій Єременко (Україна)
631 Станіслав Єрко (Україна)
632 Назар Єсін (Україна)
633 Олена Єфремова (Україна)
634 Мар’яна Жагло (Україна)
635 Олена Жижеріна (Україна)
636 Наталія Жуйкова (Україна)
637 Юрій Загорський (Україна)
638 Ірина Задніпряна (Україна)
639 Дмитро Заєць (Україна)
640 Марія Заліпа (Україна)
641 Алла Замаєва (Україна)
642 Наталія Зарудна (Україна)
643 Олександр Зарюгин (Україна)
644 Євген Засецький (Україна)
645 Олена Захарова (Україна)
646 Вікторія Захарченко (Україна)
647 Максим Захарченко (Україна)
648 Наталія Захарченко (Україна)
649 Уляна Захарчук (Україна)
650 Володимир Зацерковний (Україна)
651 Іванна Заярнюк (Україна)
652 Леонід Зеленко (Україна)
653 Любов Зеленська (Україна)
654 Тимофій Златкін (Україна)
655 Зоя Злочевська (Україна)
656 Анна Зозуля (Україна)
657 Олександр Зозуля (Україна)
658 Сергій Зозуля (Україна)
659 Аліса Зубко (Україна)
660 Валерій Зубченко (Україна)
661 Анатолій Іванець (Україна)
662 Ірина Іваницька (Україна)
663 Валерій Іванов (Україна)
664 Тарас Іванов (Україна)
665 Анна Іванова (Україна)
666 Галина Іванченко (Україна)
667 Наталія Іванченко (Україна)
668 Олег іванченко (Україна)
669 Тетяна Іванченко (Україна)
670 Юрій Івашко (Україна)
671 Ірина Ігнатенко (Україна)
672 Юрій Ізотенко (Україна)
673 Наталка Іллюк (Україна)
674 Євгенія Ільтьо (Україна)
675 Тетяна Ільчишина (Україна)
676 Олена Ісипова (Україна)
677 Валентина Ісипова (Україна)
678 Світлана Іщук (Україна)
679 Антон Йожик (Україна)
680 Анастасія Йомбо (Україна)
681 Олена Каганова (Україна)
682 Ірина Кадук (Україна)
683 Володимир Казарін (Україна)
684 Вікторія Калашник (Україна)
685 Наталія Каленська (Україна)
686 Оксана Каліщук (Україна)
687 Максим Калніболотський (Україна)
688 Ігор Кальченко (Україна)
689 Світлана Каменєва (Україна)
690 Роман Камінський (Україна)
691 Ірина Каневська (Україна)
692 Анастасія Канівець (Україна)
693 Наталія Кардаш (Україна)
694 Альбіна Карман (Україна)
695 Анжела Карпенко (Україна)
696 Оксана Карпенко (Україна)
697 Ольга Карплюк (Україна)
698 Ірина Кархут (Україна)
699 Олександр Касьяненко (Україна)
700 Любомира Качмарська (Україна)
701 Світлана Квартальна (Україна)
702 Анна Квіт (Україна)
703 Світлана Квіт (Україна)
704 Костянтин Керліч (Україна)
705 Яна Керова (Україна)
706 Наталя Кимовна (Україна)
707 Ірина Кириєнко (Україна)
708 Ігор Кириловський (Україна)
709 Володимир Кириченко (Україна)
710 Денис Кириченко (Україна)
711 Юлія Китриш (Україна)
712 Олег Кіфчук (Україна)
713 Олена Клейменова (Україна)
714 Ірина Климова (Україна)
715 Олександра Клусенко (Україна)
716 Микола Княжицький (Україна)
717 Олександр Князєв (Україна)
718 Катерина Кобченко (Україна)
719 Анастасія Коваленко (Україна)
720 Ірина Коваленко (Україна)
721 Оксана Коваль (Україна)
722 Олег Коваль (Україна)
723 Світлана Коваль (Україна)
724 Дмитро Ковальов (Україна)
725 Олександр Ковальов (Україна)
726 Ірина Ковальчук (Україна)
727 Всеволод Ковтун (Україна)
728 Сергій Коган (Україна)
729 Євген Когут (Україна)
730 Ольга Козира (Україна)
731 Тетяна Козловська (Україна)
732 Віктор Козубенко (Україна)
733 Олег Колесников (Україна)
734 Анна Колесникова (Україна)
735 Леонід Колесниченко (Україна)
736 Світлана Колодійчук (Україна)
737 Андрій Коломакин (Україна)
738 Артем Коломієць (Україна)
739 Світлана Колосова (Україна)
740 Микола Колотуша (Україна)
741 Олег Кольнер (Україна)
742 Олена Коляда (Україна)
743 Андрій Комарніцький (Україна)
744 Володимир Кондзьолка (Україна)
745 Віталій Конєв (Україна)
746 Ірина Копиш (Україна)
747 Ігор Корвуз (Україна)
748 Єлізавета Коренко (Україна)
749 Микола Корінь (Україна)
750 Мирослава Корнеєва (Україна)
751 Юлія Корнійчук (Україна)
752 Міра Корнілкова (Україна)
753 Олена Коробенко (Україна)
754 Павло Коробчук (Україна)
755 Геннадій Корольов (Україна)
756 Інна Коростильова (Україна)
757 Валентин Косенко (Україна)
758 Мирослав Костирко (Україна)
759 Іванна Костів (Україна)
760 Вікторія Котвицька (Україна)
761 Валентин Котенко (Україна)
762 Наталія Котляр (Україна)
763 Юрій Котляренко (Україна)
764 Андрій Кофанов (Україна)
765 Віта Кравець (Україна)
766 Олександр Кравець (Україна)
767 Григорій Кравцов (Україна)
768 Ігор Кравченко (Україна)
769 Ірина Кравченко (Україна)
770 Лариса Кравченко (Україна)
771 Руслан Кравченко (Україна)
772 Юлія Кравченко (Україна)
773 Валентина Крамаренко (Україна)
774 Олена Крамаренко (Україна)
775 Дмитро Крапивенко (Україна)
776 Богдан Красняков (Україна)
777 Андрій Криворука (Україна)
778 Олександр Кривошей (Україна)
779 Олександр Крилов (Україна)
780 Орест Криса (Україна)
781 Андрій Криськов (Україна)
782 Денис Криштак (Україна)
783 Мері Кронес (Україна)
784 Оксана Кротюк (Україна)
785 Василь Крупенко (Україна)
786 Олександр Крупський (Україна)
787 Людмила Крутоверцева (Україна)
788 Володимир Куделя (Україна)
789 Ерфан Кудусов (Україна)
790 Олена Кузенна (Україна)
791 Інна Кузнєцова (Україна)
792 Юліана Кузнєцова (Україна)
793 Микола Кузуб (Україна)
794 Марина Кузьменко (Україна)
795 Лариса Кузьмішина (Україна)
796 Іван Кузьмук (Україна)
797 Ігор Кулик (Україна)
798 Володимир Кулина (Україна)
799 Василь Кулинський (Україна)
800 Сергій Кулік (Україна)

801 Світлана Кулинська (Україна)
802 Євген Кулішенко (Україна)
803 Надія Курилко (Україна)
804 Олег Курський (Україна)
805 Олексій Куртов (Україна)
806 Микола Курчук (Україна)
807 Тамара Куцаєва (Україна)
808 Оксана Куценко (Україна)
809 Маргарита Кушнікова (Україна)
810 Юрій Кушнір (Україна)
811 Леонід Лавренов (Україна)
812 Ірина Лаврів (Україна)
813 Світлана Лаврів (Україна)
814 Людмила Лагута (Україна)
815 Ірина Лазоренко (Україна)
816 Ольга Лакша (Україна)
817 Федір Лапій (Україна)
818 Андрій Лапін (Україна)
819 Наталя Ларіонова (Україна)
820 Андрій Ласий (Україна)
821 Олександр Лахно (Україна)
822 Олег Лебідь (Україна)
823 Наталія Левицька (Україна)
824 Денис Левченко (Україна)
825 Сергій Лепта (Україна)
826 Ельвіра Лесишин (Україна)
827 Теодор Лещак (Україна)
828 Валерій Лещинский (Україна)
829 Ігор Лис (Україна)
830 Ірина Лис (Україна)
831 Олена Лисенко (Україна)
832 Сергій Лисенко (Україна)
833 Максим Литвиненко (Україна)
834 Андрій Литовченко (Україна)
835 Роман Личук (Україна)
836 Андрій Лілєєв (Україна)
837 Ольга Лімонова (Україна)
838 Віталій Лісничий (Україна)
839 Володимир Лісовський (Україна)
840 Ніна Літвак (Україна)
841 В’ячеслав Ліщук (Україна)
842 Дмитро Логуш (Україна)
843 Ігор Лозбяков (Україна)
844 Тетяна Лозовська (Україна)
845 Іванна Ломака (Україна)
846 Юрій Лось (Україна)
847 Наталія Лотоцька (Україна)
848 Ольга Лотоцька-Колесніченко (Україна)
849 Дмитро Лукін (Україна)
850 Надія Лукіянчук (Україна)
851 Олeксій Лук’янов (Україна)
852 Андрій Лунев (Україна)
853 Мар’ян Лунів (Україна)
854 Максим Луцик (Україна)
855 Дарія Лучка (Україна)
856 Андрій Любка (Україна)
857 Лана Люзан (Україна)
858 Олександр Лях (Україна)
859 Павло Ляшко (Україна)
860 Тетяна Мада (Україна)
861 Петро Мазепа (Україна)
862 Сергій Мазной (Україна)
863 Вікторія Мазур (Україна)
864 Віра Мазурок (Україна)
865 Любов Майборода (Україна)
866 Василь Майданюк (Україна)
867 Юрій Макаров (Україна)
868 Ольга Максименко (Україна)
869 Руслан Максимов (Україна)
870 Анатолий Малий (Україна)
871 Сергій Малиш (Україна)
872 Олександр Маліков (Україна)
873 Вікторія Малько (Україна)
874 Віктор Мальков (Україна)
875 Ірина Манжос (Україна)
876 Оксана Маницька (Україна)
877 Володимир Маринич (Україна)
878 Олена Маркова (Україна)
879 Дмитро Марковський (Україна)
880 Тарас Марусик (Україна)
881 Рена Марутян (Україна)
882 Олександр Марценюк (Україна)
883 Мирослав Маслій (Україна)
884 Юрій Масол (Україна)
885 Сергій Матвієнко (Україна)
886 Вікторія Матейчик (Україна)
887 Ігор Матусевич (Україна)
888 Луна Матушита (Україна)
889 Юлія Махінчук (Україна)
890 Василь Мацибора (Україна)
891 Влад Мацюк (Україна)
892 Марина Мацюк (Україна)
893 Василь Мацюпа (Україна)
894 Людмила Машаріна (Україна)
895 Любов Медведєва (Україна)
896 Ігор Медведчук (Україна)
897 Микола Мележик (Україна)
898 Віра Мельник (Україна)
899 Ольга Мельник (Україна)
900 Тетяна Мельник (Україна)
901 Максим Мельниченко (Україна)
902 Олексій Мельничук (Україна)
903 Наталія Мещенинець (Україна)
904 Денис Мещеряков (Україна)
905 Ярослав Микуляк (Україна)
906 Петро Миронюк (Україна)
907 Юлія Мирошнікова (Україна)
908 Андрій Мисько (Україна)
909 Ольга Михайлик (Україна)
910 Олена Михайлюк (Україна)
911 Ігор Михалюк (Україна)
912 Олександр Мірошниченко (Україна)
913 Олександр Місюра (Україна)
914 Ігор Мітрофанов (Україна)
915 Віктор Міхалчук (Україна)
916 Михайло Міхович (Україна)
917 Микола Міщенко (Україна)
918 Андрій Молчан (Україна)
919 Ірина Момченя (Україна)
920 Іван Монолатій (Україна)
921 Юрій Мончак (Україна)
922 Андрій Морожик (Україна)
923 Юрій Мороз (Україна)
924 Кирило Морозов (Україна)
925 Ольга Мосійчук (Україна)
926 Аріна Москаленко (Україна)
927 Вадим Москаленко (Україна)
928 Галина Мосорюк (Україна)
929 Владислав Мошенець (Україна)
930 Ірина Музичук (Україна)
931 Олег Муравицький (Україна)
932 Дмитро Мурашко (Україна)
933 Олександр Мусійчук (Україна)
934 Марія Муска (Україна)
935 Василь Мустеца (Україна)
936 Леся Нагрибельна (Україна)
937 Борис Назаренко (Україна)
938 Олеся Найдюк (Україна)
939 Віктор Нароваткин (Україна)
940 Оксана Наталенко (Україна)
941 Ірина Науменко (Україна)
942 Юрій Науменко (Україна)
943 Володимир Наумчик (Україна)
944 Віталій Нахманович (Україна)
945 Валерій Негматов (Україна)
946 Таміла Немирович-Данченко (Україна)
947 Раїса Нескороженна (Україна)
948 Віталій Нестеренко (Україна)
949 Геннадій Нестеренко (Україна)
950 Ірина Нестеренко (Україна)
951 Тамара Нестеренко (Україна)
952 Ігор Нестеров (Україна)
953 Вiталiй Нетребченко (Україна)
954 Олександр Нецівка (Україна)
955 Андрій Никифоренко (Україна)
956 Євген Ніколайчук (Україна)
957 Станіслав Нікольський (Україна)
958 Лариса Нікончук (Україна)
959 Лаврентій Новицький (Україна)
960 Юлія Новікова (Україна)
961 Інна Новченкова (Україна)
962 Данило Носко (Україна)
963 Леся Обач (Україна)
964 Ольга Овсянникова (Україна)
965 Едуард Овчаренко (Україна)
966 Богдан Огульчанський (Україна)
967 Олег Однороженко (Україна)
968 Володимир Окаринський (Україна)
969 Наталія Окет (Україна)
970 Олександр Олексієнко (Україна)
971 Олег Олешко (Україна)
972 Любов Олинська (Україна)
973 Алісія Олійник (Україна)
974 Едгар Ольдер (Україна)
975 Алла Ольшанська (Україна)
976 Сергій Омельченко (Україна)
977 Віталій Онищук (Україна)
978 Олена Оногда (Україна)
979 Олександр Онопрієнко (Україна)
980 Дмитро Орел (Україна)
981 Світлана Осипчук (Україна)
982 Галина Остапенко (Україна)
983 Кирило Охримюк (Україна)
984 Ігор Охріменко (Україна)
985 Тимур Охріменко (Україна)
986 Людмила Павленко (Україна)
987 Неля Павленко (Україна)
988 Олександр Павленко (Україна)
989 Тетяна Павленко (Україна)
990 Валентина Павлик (Україна)
991 Андрій Павлишин (Україна)
992 Павло Павлосюк (Україна)
993 Наталія Павлусенко (Україна)
994 Богдан Панкевич (Україна)
995 Костянтин Пантелей (Україна)
996 Наталія Панченко (Україна)
997 Глiб Пархоменко (Україна)
998 Руслан Паук (Україна)
999 Валерій Пашегоров (Україна)
1000 Віктор Пашник (Україна)
1001 Юрій Пащенко (Україна)
1002 Петро Пащенко (Україна)
1003 Тетяна Пащенко (Україна)
1004 Валерій Передерій (Україна)
1005 Ігор Перепелиця (Україна)
1006 Микола Перетятко (Україна)
1007 Олена Пестрякова (Україна)
1008 Вікторія Петренко (Україна)
1009 Василь Петрик (Україна)
1010 В’ячеслав Петров (Україна)
1011 Сергій Петров (Україна)
1012 Катерина Петрова (Україна)
1013 Алесь Петухов (Україна)
1014 Надія Петько (Україна)
1015 Михайло Петя (Україна)
1016 Сергій Пєсков (Україна)
1017 Микола Пилипенко (Україна)
1018 Михайло Пилипець (Україна)
1019 Руслан Пиляй (Україна)
1020 Максим Пир’єв (Україна)
1021 Максим Писаренко (Україна)
1022 Андрій Пілсудський (Україна)
1023 Ігор Пілько (Україна)
1024 Валентина Піскун (Україна)
1025 Микола Піскун (Україна)
1026 Вікторія Піх (Україна)
1027 Олександр Пляс (Україна)
1028 Генадь Побережний (Україна)
1029 Лариса Погорєлова (Україна)
1030 Ігор Погребняк (Україна)
1031 Людмила Подобрій (Україна)
1032 Марія Пожарова (Україна)
1033 Любомир Політило (Україна)
1034 Віталій Поліщук (Україна)
1035 Наталія Поліщук (Україна)
1036 Павло Поллюль (Україна)
1037 Анна Полоцька (Україна)
1038 Дмитро Полтавченко (Україна)
1039 Любов Полякова (Україна)
1040 Володимир Полянко (Україна)
1041 Тетяна Полянська (Україна)
1042 Олена Помогаєва (Україна)
1043 Леся Попадюк (Україна)
1044 Дмитро Попов (Україна)
1045 Юрій Попов (Україна)
1046 Жанна Попович (Україна)
1047 Світлана Поронюк (Україна)
1048 Людмила Посник (Україна)
1049 Володимир Потопляк (Україна)
1050 Андрій Прендецький (Україна)
1051 Наталія Прилуцька (Україна)
1052 Олексій Приходько (Україна)
1053 Андрій Прищепа (Україна)
1054 Олег Проданчук (Україна)
1055 Евеліна Прожогіна (Україна)
1056 Яна Прокопчик (Україна)
1057 Андрій Прокопчук (Україна)
1058 Володимир Проскурнін (Україна)
1059 Олена Прохорова (Україна)
1060 Таїса Прошківська (Україна)
1061 Володимир Пундик (Україна)
1062 Антон Путря (Україна)
1063 Віктор Пушкар (Україна)
1064 Ольга Радецька (Україна)
1065 Анжелiка Радченко (Україна)
1066 Павло Радченко (Україна)
1067 Тарас Радь (Україна)
1068 Павло Радько (Україна)
1069 Євген Редчиць (Україна)
1070 Валерій Редюк (Україна)
1071 В’ячеслав Реуцький (Україна)
1072 Оксана Решетник (Україна)
1073 Іван Рижков (Україна)
1074 Анастасія Розлуцька (Україна)
1075 Ірина Розсошко (Україна)
1076 Марія Роман (Україна)
1077 Володимир Романенко (Україна)
1078 Андрій Романов (Україна)
1079 Олена Романова (Україна)
1080 Костянтин Романовський (Україна)
1081 Тарас Романюк (Україна)
1082 Наталія Роспатнюк (Україна)
1083 Оксана Рубцова (Україна)
1084 Валентин Руденко (Україна)
1085 Максим Руденко (Україна)
1086 Олекса Руденко (Україна)
1087 Віталій Руденький (Україна)
1088 Ганна Рудик (Україна)
1089 Єфим Рудинштейн (Україна)
1090 Анастасія Ружинська (Україна)
1091 Валентина Румянцева (Україна)
1092 Леся Рура (Україна)
1093 Максим Русляков (Україна)
1094 Олег Рябинчак (Україна)
1095 Євген Рябко (Україна)
1096 Георгій Рябцев (Україна)
1097 Юрій Рябченко (Україна)
1098 Віталій Рябченюк (Україна)
1099 Віталій Рябчик (Україна)
1100 Ірина Рябчинська (Україна)
1101 Віталій Рябчук (Україна)
1102 Рома Рябчун (Україна)
1103 Інга Сааль (Україна)
1104 Олександр Савельев (Україна)
1105 Ольга Савицька (Україна)
1106 Микола Савка (Україна)
1107 Роман Савоченко (Україна)
1108 Ігор Савчак (Україна)
1109 Тетяна Савченко (Україна)
1110 Сергій Савчин (Україна)
1111 Людмила Сагайдачна (Україна)
1112 Аліса Садковська (Україна)
1113 Анна Саєнко (Україна)
1114 Іван Сазанов (Україна)
1115 Андрій Сайчук (Україна)
1116 Ольга Сало (Україна)
1117 Юлія Салогуб (Україна)
1118 Ігор Самофал (Україна)
1119 Сергій Саранча (Україна)
1120 Сергій Сарафанюк (Україна)
1121 Геннадій Сасько (Україна)
1122 Людмила Сахно (Україна)
1123 Євген Сачлі (Україна)
1124 Олена Сван (Україна)
1125 Біляна Свенцицька (Україна)
1126 Віктор Світайло (Україна)
1127 Олег Світляч (Україна)
1128 Юрій Святкодо (Україна)
1129 Роксолана Свято (Україна)
1130 Віка Седінкіна (Україна)
1131 Всеволод Седукин (Україна)
1132 Тетяна Секела (Україна)
1133 Дмитро Секірінський (Україна)
1134 Остап Семенів (Україна)
1135 Вікторія Семенова (Україна)
1136 Мар’яна Семенюк (Україна)
1137 Володимир Семигайло (Україна)
1138 Олена Сеник (Україна)
1139 Юрій Сеник (Україна)
1140 Євгенія Сенюк (Україна)
1141 Надія Сенюк (Україна)
1142 Олександр Сергієнко (Україна)
1143 Олена Сергієнко (Україна)
1144 Віктор Сердулець (Україна)
1145 Андрій Сердюк (Україна)
1146 Тетяна Сердюк (Україна)
1147 Дмитро Серебряков (Україна)
1148 Ігор Сєнін (Україна)
1149 Ярослав Сивак (Україна)
1150 Олександр Сизий (Україна)
1151 Сергій Сингаївський (Україна)
1152 Алла Сирова (Україна)
1153 Валентина Сіліч (Україна)
1154 Ольга Сінельнікова (Україна)
1155 Сергій Скарлат (Україна)
1156 Роман Скасків (Україна)
1157 Оксана Скачко (Україна)
1158 Дмитро Скічко (Україна)
1159 Галина Скогорева (Україна)
1160 Наталія Скорба (Україна)
1161 Ігор Скочиляс (Україна)
1162 Євгенія Скрипаль (Україна)
1163 Борис Скуратівський (Україна)
1164 Уляна Слаба (Україна)
1165 Ольга Слісенко (Україна)
1166 Валерій Слобода (Україна)
1167 Олег Слободян (Україна)
1168 Олег Слюсар (Україна)
1169 Катерина Смаглій (Україна)
1170 Оксана Смеречинська (Україна)
1171 Олексій Смирнов (Україна)
1172 Світлана Смирнова (Україна)
1173 Яна Смирнова (Україна)
1174 Ростислав Снісар (Україна)
1175 Тетяна Собко (Україна)
1176 Олена Соболь (Україна)
1177 Ірина Соколова (Україна)
1178 Людмила Солодко (Україна)
1179 Юрій Солодовник (Україна)
1180 Ігор Солодовник (Україна)
1181 Олег Солонинка (Україна)
1182 Ірина Сорока (Україна)
1183 Наталія Сорокова (Україна)
1184 Роман Сохан (Україна)
1185 Олена Сошина (Україна)
1186 Наталія Спектор (Україна)
1187 Інна Старовойтенко (Україна)
1188 Денис Старостенко (Україна)
1189 Тетяна Стасюк (Україна)
1190 Христина Стебельська (Україна)
1191 Анатолій Стельмах (Україна)
1192 Максим Степаняк (Україна)
1193 Наталя Степова (Україна)
1194 Ірина Стеценко (Україна)
1195 Олена Стоянова (Україна)
1196 Володимир Строганов (Україна)
1197 Тетяна Суріна (Україна)
1198 Ігор Сутовський (Україна)
1199 Анатолій Сухарев (Україна)
1200 Галина Сюрік (Україна)
1201 Микола Таберко (Україна)
1202 Дмитро Таланов (Україна)
1203 Ольга Тарануха (Україна)
1204 Ігор Тарасенко (Україна)
1205 Павло Тарасов (Україна)
1206 Марина Тарасова (Україна)
1207 Василь Терещенко (Україна)
1208 Вадим Терещенко (Україна)
1209 Іван Терещенко (Україна)
1210 Олександр Терещенко (Україна)
1211 Сергій Терзіохло (Україна)
1212 Ростислав Терлецкий (Україна)
1213 Ірина Терлецька (Україна)
1214 Петро Тима (Україна)
1215 Ірина Тимош (Україна)
1216 Богдан Тимчак (Україна)
1217 Олексій Тимченко (Україна)
1218 Ольга Тиндиченко (Україна)
1219 Володимир Тихий (Україна)
1220 Олена Тихонова (Україна)
1221 Павло Тичинський (Україна)
1222 Людмила Тищак (Україна)
1223 Тетяна Тищенко (Україна)
1224 Світлана Тівікова (Україна)
1225 Оксана Тікото (Україна)
1226 Валерій Тітаренко (Україна)
1227 Ігор Ткаченко (Україна)
1228 Тимур Ткаченко (Україна)
1229 Тетяна Ткачук (Україна)
1230 Наталія Ткачук (Україна)
1231 Григорій Тоболін (Україна)
1232 Марина Токарева (Україна)
1233 Галина Топілко (Україна)
1234 Ростислав Топоровський (Україна)
1235 Галина Торгонская (Україна)
1236 Валерій Торгонський (Україна)
1237 Олена Третяк (Україна)
1238 Галина Труліна (Україна)
1239 Тамара Тумакова (Україна)
1240 Михайло Турій (Україна)
1241 Михайло Турок (Україна)
1242 Євген Ульянюк (Україна)
1243 Надія Уфімцева (Україна)
1244 Елешера Фабиа (Україна)
1245 Юлія Фарафонова (Україна)
1246 Сергій Федій (Україна)
1247 Катерина Федорак (Україна)
1248 Олена Федорова (Україна)
1249 Кшися Федорович (Україна)
1250 Марина Федосова (Україна)
1251 Володимир Федотов (Україна)
1252 Василь Федюк (Україна)
1253 Тетяна Фещенко (Україна)
1254 Олександр Філіпп (Україна)
1255 Валентина Фінюк (Україна)
1256 Ганна Фісюра (Україна)
1257 Сергій Фіца (Україна)
1258 Єхіель Фішзон (Україна)
1259 Олександр Фоменко (Україна)
1260 Ірина Фортуна (Україна)
1261 Денис Фріс (Україна)
1262 Юлія Фурса (Україна)
1263 Світлана Харитонова (Україна)
1264 Микола Харін (Україна)
1265 Вадим Харченко (Україна)
1266 Дмитро Харченко (Україна)
1267 Костянтин Хаян (Україна)
1268 Костянтин Хаян (Україна)
1269 Олена Хватова (Україна)
1270 Борис Херсонський (Україна)
1271 Сергій Хилик (Україна)
1272 Андрій Хитрий (Україна)
1273 Станіслав Хлопецький (Україна)
1274 Михайло Хміль (Україна)
1275 Олена Ходаковська (Україна)
1276 Олексій Холодков (Україна)
1277 Валентина Хоменко (Україна)
1278 Наталія Хоменко (Україна)
1279 Ореслава Хомик (Україна)
1280 Аліна Хорошилова (Україна)
1281 Георгій Хостікоєв (Україна)
1282 Катерина Храмець (Україна)
1283 Леонід Христофоров (Україна)
1284 Світлана Хутка (Україна)
1285 Галина Цапяк (Україна)
1286 Андрій Церковник (Україна)
1287 Віолета Цибочкіна (Україна)
1288 Вікторія Цибульська (Україна)
1289 Олеся Цимбал (Україна)
1290 Анатолій Цимбалюк (Україна)
1291 Олександр Цисарь (Україна)
1292 Людмила Цілик (Україна)
1293 Оксана Чаган (Україна)
1294 Володимир Чайковський (Україна)
1295 Сергій Чайников (Україна)
1296 Тетяна Чала (Україна)
1297 Вероніка Чебаник (Україна)
1298 Юрій Чекан (Україна)
1299 Артем Червоненко (Україна)
1300 Дмитро Черевко (Україна)
1301 Анатолій Черевченко (Україна)
1302 Максим Черкаський (Україна)
1303 Олексій Черкашин (Україна)
1304 Роман Черкащенко (Україна)
1305 Валерій Черненко (Україна)
1306 Ірина Черненко (Україна)
1307 Мар’яна Чернецька (Україна)
1308 Володимир Черномор (Україна)
1309 Денис Чернущенко (Україна)
1310 Ігор Чех (Україна)
1311 Микола Чиколовець (Україна)
1312 Оксана Чинник (Україна)
1313 Олена Чмир (Україна)
1314 Андрій Чобанюк (Україна)
1315 Сергій Чоповський (Україна)
1316 Світлана Чорна (Україна)
1317 Ірина Чуй (Україна)
1318 Віктор Чуйковський (Україна)
1319 Борис Чукалий (Україна)
1320 Олександр Чуприна (Україна)
1321 Оксана Шав’як (Україна)
1322 Микита Шакулін (Україна)
1323 Маріанна Шамуратова (Україна)
1324 Ігор Шарін (Україна)
1325 Марина Шарпило (Україна)
1326 Володимир Шварцман (Україна)
1327 Олександр Швець (Україна)
1328 Віктор Шевель (Україна)
1329 Валентина Шевцова (Україна)
1330 Марта Шевченко (Україна)
1331 Тетяна Шевченко (Україна)
1332 Юрій Шевченко (Україна)
1333 Оксана Шевчук (Україна)
1334 Олег Шевчук (Україна)
1335 Сергій Шевчук (Україна)
1336 Катерина Шедель (Україна)
1337 Віра Шелест (Україна)
1338 Інга Шепковська (Україна)
1339 Дмитро Шеховцов (Україна)
1340 Ганна Шиманська (Україна)
1341 Інна Шимонович (Україна)
1342 Ігор Шинкарук (Україна)
1343 Андрій Шипунов (Україна)
1344 Денис Шишкін (Україна)
1345 Андрій Шкрібляк (Україна)
1346 Віталій Шкробатюк (Україна)
1347 Світлана Шліпченко (Україна)
1348 Дмитро Шортов (Україна)
1349 Руслан Шрамко (Україна)
1350 Ольга Штемпель (Україна)
1351 Володимир Штеньович (Україна)
1352 Галина Штойко (Україна)
1353 Олена Шубкіна (Україна)
1354 Наталя Шубовська (Україна)
1355 Ганна Шульга (Україна)
1356 Сергій Шульман (Україна)
1357 Володимир Шумейко (Україна)
1358 Юрій Шутко (Україна)
1359 Ірина Шухтуєва (Україна)
1360 Віктор Щерба (Україна)
1361 Костянтин Щербін (Україна)
1362 Михайло Щур (Україна)
1363 Андрій Юрик (Україна)
1364 Людмила Юровська (Україна)
1365 Галина Яворська (Україна)
1366 Владислав Якимаха (Україна)
1367 Лідія Якименко (Україна)
1368 Ольга Яковенко (Україна)
1369 Петро Яковенко (Україна)
1370 Любов Якубович (Україна)
1371 Ірина Якубовська (Україна)
1372 Ганна Якуніна (Україна)
1373 Ірина Ямелинець (Україна)
1374 Олена Яревська (Україна)
1375 Костянтин Яременко (Україна)
1376 Олександр Яровий (Україна)
1377 Володимир Яровой (Україна)
1378 Іванна Ясенок (Україна)
1379 Лариса Ясинська (Україна)
1380 Віталій Ясінкевич (Україна)
1381 Надія Ятченко (Україна)
1382 Валерій Яшин (Україна)
1383 Людмила Ященко (Україна)

Tags: , , , , , , , ,