Йосиф Зісельс. Велике інтерв’ю на телеканалі «Прямий»

Меморіальний музей пам’яті жертв Бабиного Яру

Йосиф Зісельс. Велике інтерв’ю на телеканалі «Прямий»

Президент Володимир Зеленський підтримав російський проєкт “Бабиного яру” замість українського.

Про це ведучому “Прямого” Матвію Ганапольському сказав дисидент, член ініціативної групи “Першого грудня” Йосиф Зісельс.

– Це музей пам’яті жертв Бабиного Яру. І це саме про нього говорив міністр Ткаченко, що його буде відкрито в наступному році. Але, на жаль, не буде його відкрито. Бо фінансування зменшено категорично, секвестр бюджету, грошей нема. Гроші можна було б здобути, якби наша влада стала на бік українського проєкту. Але те, що схвалив Зеленський – він схвалив російський проект.

– Ви точно знаєте, що він схвалив саме російський проєкт?

– Так, він говорив. У нього була конференція з очільниками російського проєкту. Після цього він виступив, ще у липні місяці, і схвально віднісся. Зараз, коли він підписував наказ про 80-у річницю, там знову-таки підтримка російського проєкту. Український він взагалі не бачить. Хоча йому писала велика група інтелігенції, 750 підписів ще у травні: зверніть увагу на український проєкт. Він не захотів зустрітися ані з ними, ані з нашою групою “Першого грудня”, яка також йому написала: зверніть увагу на український проєкт. До речі, український проєкт – це державний проєкт…

Tags: , ,